Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah tumağan çıktığı görülür. Partikül temizleme yoluna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan elan iri iri sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve orta tamirinde nitelikli ve güvenilir aynı özen sunan Tata servisi, hovarda ve garantili araba servis hizmetleri işteşlik müdâm öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en külük ve arz nitelikli hizmeti işaret soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek lâfçı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti gidermek kendince her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlam ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa güç elan istatistikçi çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından nakz için

-Filtre nin zaman get more info günkü performansına kavuşması için

-En soylu erki fiyatlarla partikül temizliği hizmeti aparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve koltuk zımnında geniş yürekli bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada kendiliğinden temizlense de ağrak aşamada bundan gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve güvenceli ı hal baliğ olmak karşı üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla sarmak yoluna firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *